RASPORED DJECE PO SKUPINAMA I VRIJEME ODRŽAVANJA PROGRAMA PREDŠKOLE

Objavljeno - 25.09.2020.

Na ovom mjestu možete preuzeti raspored djece po skupinama i vrijeme održavanja programa predškole.

RASPORED UPISA DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA ZA 2020./2021. PEDAGOŠKU GODINU

Objavljeno - 04.09.2020.

Na ovom mjestu možete preuzeti raspored upisa djece u predškolski program za pedagošku godinu 2020./2021.

INFORMATIVNI LETAK ZA RODITELJE - 25.08.2020

Pripremili smo informativni letak za roditelje novoupisane djece u dječje vrtiće Karlovac.

OBAVIJEST RODITELJIMA NOVOUPISANE DJECE - 18.08.2020

Poštovani,

s obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, a kako bismo smanjili rizik od zaraze i sačuvali zdravlje naših djelatnika, inicijalni roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece, ove godine neće biti održan. Umjesto toga, Stručni tim vrtića će pripremiti materijale sa svim važnim informacijama (uključujući i izmijenjeni raspored održavanja adaptacije) koje su Vam potrebne prije kretanja djeteta u vrtić, a isti će biti dostupni na oglasnim pločama centralnog vrtića i na mrežnoj stranici vrtića www.vrtic-karlovac.hr.

O odgojnoj skupini koju će Vaše dijete pohađati biti ćete informirani prilikom potpisivanja ugovora 25.8. i 26.8. od 7:00 do 12:00 sati u vrtiću Grabrik, Bartola Kašića 17.

S poštovanjem,

Danka Pavletić, v.d. ravnateljica

RASPORED UPISA U DESETOSATNI PROGRAM ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./21.

Objavljeno - 07.07.2020.

Na ovom mjestu možete preuzeti konačnu listu prvenstva upisa i raspored upisa djece u desetosatni program za pedagošku godinu 2020./2021.

Upitnik za roditelje možete preuzeti ovdje.

POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA ZA 2020./2021. PEDAGOŠKU GODINU

Objavljeno - 03.07.2020

Poziv za upis djece u program predškole dječjih vrtića grada Karlovca možete preuzeti OVDJE

Zahtjev se predaje isključivo poveznicom https://forms.gle/qwFbwz9zcWRJ1HpS8

PRIJEDLOG LISTE REDA PRVENSTVA UPISA U DESETOSATNI PROGRAM ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./21.

Objavljeno - 16.06.2020.

Na ovom mjestu možete preuzeti prijedlog liste reda prvenstva upisa u desetosatni program za pedagošku godinu 2020./2021.

POZIV ZA UPIS DJECE U DESETOSATNE PROGRAME DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA

Objavljeno - 15.05.2020.

Predavanje zahtjeva za upis djece možete realizirati na stranici www.evrtici.karlovac.hr

DOKUMENTI VEZANI ZA UPIS DJECE:

Pravilnik o upisu

Pravilnik o kriterijima za obračun sudjelovanja korisnika u cijeni programa

Odluku Gradonačelnika o utvrđivanju iznosa participacije

Odluka o izmjeni i dopuni odluke Gradonačelnika o utvrđivanju iznosa participacije

Odluka o cijeni posebnih programa u okviru redovitog deset satnog programa za 2020./21. pedagošku godinu - 13.05.2020

OBAVIJEST - UPISI 2020./21.

Objavljeno - 27.03.2020.

O elektroničkim upisima djece u vrtić za 2020./2021. pedagošku godinu biti ćete obaviješteni tijekom travnja 2020. te vas pozivamo da redovito pratite mrežne stranice Dječjeg vrtića Karlovac www.vrtic-karlovac.hr , Dječjeg vrtića Četiri rijeke www.vrtic-cetiririjeke.hr te Grada Karlovca www.karlovac.hr

Revidirano - 23.11.2017.

UPIS DJECE U DJEČJI VRTIĆ KARLOVAC

Informacije o vremenskom periodu predaje zahtjeva za upis djeteta biti će dostupne u prvoj polovici kalendarske godine na ovoj web stranici, svakom objektu i u medijima.

Na ovom mjestu možete pregledati Pravilnik o upisu djece u Dječji vrtić Karlovac.

Revidirano - 23.11.2017.