Božićne aktivnosti

Dječji vrtić Karlovac i ove je godine obilježio nadolazeće blagdane. Osim što su djeca izrađivala čestitke i božićne ukrase, sudjelovala su i u kićenju bora ispred crkve Presvetog Trojstva te ispred vatrogasne postrojbe na Gazi. Osim što smo bili kreativni, sudjelujući u akciji Djeca daruju djeci koju je organiziralo gradsko društvo Crvenog križa Karlovac, pokazali smo da imamo i dobro srce. Prikupili smo mnogo kutija do vrha popunjenih toplom odjećom i obućom - zimskim jaknama, kapama, šalovima, klizaljkama, rolama, čizmicama. Djeca su uživala u svim aktivnostima, a posebnu radost i toplinu doživjela su u akciji darivanja znajući da su svojim vršnjacima uljepšali nadolazeće blagdane.

Dani dječjeg vrtića Karlova

Ovdje možete preuzeti raspored tema koje smo pripremili povodom dana dječjeg vrtića Karlovac..... više

Kraći program ranog učenja engleskog jezika

Program je namijenjen djeci starijih vrtićkih skupina i djecu iz programa predškole ..... više